Centrala

Adres:

ul. Hurtowa 6
14-100 Ostróda

Telefon:
E-mail:
Dane do faktury:

Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o. o.
ul. Hurtowa 6, 14-100 Ostróda
NIP: 7411845027
REGON: 510975184
KRS: 0000002055

Wybierz dział
Dział handlowy
+
Księgowość
+

tel: +48 89 642 97 24 / 25

e-mail: ksiegowosc@pgn.com.pl

Dział marketingu
+
Dział magazynu i logistyki
+

ul. Lubawska 6, 14-100 Ostróda

tel: +48 89 642 97 27

tel: +48 89 642 97 28

e-mail: magazyn@pgn.com.pl

Sklep firmowy
+

ul. Hurtowa 6, 14-100 Ostróda

tel: +48 89 642 97 36

e-mail: pgnsklep@pgn.com.pl

Narzędzia ręczne
tel. +48 89 642 97 33
Elektronarzędzia
tel. +48 89 642 97 31
Dział metalowy i ogrodowy
tel. +48 89 642 97 38
Dział budowlany
tel. +48 89 642 97 37

Serwis i wypożyczalnia
+

ul. Hurtowa 6, 14-100 Ostróda

tel: +48 89 642 97 34 – dla klientów hurtowni / Partnerów PGN
tel: +48 89 642 97 35 – dla klientów detalicznych PGN

e-mail: serwis@pgn.com.pl

PSB Mrówka Dom i Ogród
+

ul. Hurtowa 6, 14-100 Ostróda

tel: +48 89 670 08 15

e-mail: m.bok@pgn.com.pl

Salon techniczny w Bydgoszczy
+

ul. Karola Szajnochy 4, 85-738 Bydgoszcz

tel: +48 52 370 15 30

e-mail: bydgoszcz@pgn.com.pl

SERWIS

tel: +48 52 523 90 26

e-mail: serwis.bydgoszcz@pgn.com.pl

Salon techniczny w Olsztynie
+

ul. Lubelska 29, 10-406 Olsztyn

tel: +48 89 539 05 39

e-mail: olsztyn@pgn.com.pl

SERWIS

tel: +48 89 539 05 39

e-mail: serwis.olsztyn@pgn.com.pl

Wybierz handlowca
warmińsko-mazurskie
+

Paweł Fryca

tel: +48 695 377 042

mail: p.fryca@pgn.com.pl

 

Opiekun

Ireneusz Baczewski

tel: +48 695 377 023
tel: +48 89 642 97 10

mail: i.baczewski@pgn.com.pl

podlaskie
+

Cezary Domalewski

tel: +48 607 377 889

mail: c.domalewski@pgn.com.pl

 

Opiekun

Ireneusz Baczewski

tel: +48 695 377 023
tel: +48 89 642 97 10

mail: i.baczewski@pgn.com.pl

mazowieckie
+

Michał Wasilewski

tel: +48 695 337 040

mail: m.wasilewski@pgn.com.pl

 

Opiekun

Tomasz Markowski

tel: +48 695 377 089
tel: +48 89 642 97 19

mail: t.markowski@pgn.com.pl

lubelskie, świętokrzyskie
+

Grzegorz Zacharewicz

tel: +48 663 377 244

mail: g.zacharewicz@pgn.com.pl

 

Opiekun

Tomasz Markowski

tel: +48 695 377 089
tel: +48 89 642 97 19

mail: t.markowski@pgn.com.pl

śląskie, opolskie
+

Paweł Zaworski

tel: +48 695 377 058

mail: p.zaworski@pgn.com.pl

 

Opiekun

Tomasz Markowski

tel: +48 695 377 089
tel: +48 89 642 97 19

mail: t.markowski@pgn.com.pl

kujawsko-pomorskie
+

Adrian Gęstwicki

tel: +48 695 377 003

mail: a.gestwicki@pgn.com.pl

 

Bartosz Wojtaszewski

tel: +48 695 370 255

mail: b.wojtaszewski@pgn.com.pl

 

Opiekun

Marek Szafranowicz

tel: +48 695 377 089
tel: +48 89 642 97 19

mail: m.szafranowicz@pgn.com.pl

pomorskie, zachodniopomorskie
+

Piotr Koszela

tel: +48 695 377 021

mail: p.koszela@pgn.com.pl

 

Opiekun

Janusz Hejzner

tel: +48 695 377 016
tel: +48 89 642 97 21

mail: j.hejzner@pgn.com.pl

wielkopolskie
+

Mateusz Pawełko

tel: +48 695 377 005

mail: m.pawelko@pgn.com.pl

 

Opiekun

Dariusz Husar

tel: +48 695 377 829
tel: +48 89 642 97 22

mail: d.husar@pgn.com.pl

dolnośląskie, lubuskie
+

Jakub Michalak

tel: +48 606 929 645

mail: j.michalak@pgn.com.pl

 

Opiekun

Dariusz Husar

tel: +48 695 377 829
tel: +48 89 642 97 22

mail: d.husar@pgn.com.pl

podkarpackie, małopolskie
+

Tomasz Furmanek

tel: +48 695 377 033

mail: t.furmanek@pgn.com.pl

 

Opiekun

Dariusz Husar

tel: +48 695 377 829
tel: +48 89 642 97 22

mail: d.husar@pgn.com.pl

Jesteśmy dla
handlu, przemysłu,
budownictwa, rzemiosła
dla ciebie
w całej Polsce

Jeśli chcesz być regularnie informowany o nowościach w ofercie naszej firmy zapisz się do newslettera a będziesz na bieżąco cały czas.

Dostawcy