pgn facebook widget

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Masz pytanie? Pn - pt. 8.00 - 16.00 tel. (89) 6700 810 kontakt@pgn.com.pl

0 szt. 0,00

URZĄDZENIA GRZEWCZE

Znaleziono 117

Filtrowanie

Flaga
Produkty w promocji
Producent
Cena brutto
od
do
Szukana fraza
Dostępny w magazynie
Kategoria

URZĄDZENIA GRZEWCZE

Znaleziono 117 produktów

Urządzenia grzewcze

Przenośne urządzenia grzewcze spisują się wszędzie tam, gdzie dostęp do tradycyjnych pieców jest niemożliwy. W asortymencie znaleźć można sprzęt dostosowany do wykorzystywania w gospodarstwie domowym, a także produkty zaprojektowane z myślą o halach produkcyjnych i budowach. Estetyczny wygląd, wygodne uchwyty i duża moc grzewcza zagwarantują temperaturę pożądaną przez użytkownika.

Przenośne grzejniki i kaloryfery wysokiej jakości

Przystosowane do pracy w pomieszczeniach o niewielkiej powierzchni grzejniki i kaloryfery przenośne dostępne są w kilku wersjach. Grzejniki olejowe z żeberkami są w stanie dogrzać wychłodzone pomieszczenie lub przyspieszyć schnięcie wnętrza po remoncie. Poszczególne modele wyposażone są w kółka do dowolnego przemieszczania urządzenia, a także w wygodne regulatory temperatury i uchwyt na przewód elektryczny. W asortymencie dostępne są także energooszczędne halogeny grzewcze, czy kaloryfery konwektorowe z nawiewem. Urządzenia ważą zaledwie kilka kilogramów, przez co można je swobodnie przenosić i transportować. W ofercie posiadamy także domowe osuszacze powietrza, piecyki gazowe, czy wentylatory.

Nagrzewnice o dużej wydajności pracy

Użytkownicy oczekujący większej mocy grzewczej z pewnością zwrócą swoją uwagę w stronę nagrzewnic elektrycznych. Te urządzenia przenośne do ogrzewania przystosowane są do ciągłej pracy bez dodatkowego zużycia tlenu i generowania spalin. Elektryczne nagrzewnice szybko tworzą pożądane warunki cieplne, pracując według wybranych przez użytkownika parametrów. W asortymencie posiadamy także urządzenia pracujące na olej napędowy/opałowy - ich czas pracy to nawet 10 godzin na pełnym zbiorniku. Wygodny uchwyt i koła ułatwiają transport nagrzewnicy, która z racji emisji spalin powinna być wykorzystywana jedynie w dobrze wentylowanych wnętrzach. Zarówno nagrzewnice elektryczne, jak i spalinowe sprawdzą się w wymagających warunkach pracy. Zapraszamy do wyboru najlepszego dla Ciebie urządzenia z naszego asortymentu.

Pokaż więcej

Zastosowane filtry: Wyczyść filtry
  • Cena brutto:
    Symbol magazynowy: