pgn facebook widget

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Masz pytanie? Pn - pt. 8.00 - 16.00 tel. (89) 6700 810 kontakt@pgn.com.pl

0 szt. 0,00

SPAWALNICTWO

Znaleziono 751

Filtrowanie

Flaga
Produkty w promocji
Producent
Cena brutto
od
do
Szukana fraza
Dostępny w magazynie
Kategoria

SPAWALNICTWO

Znaleziono 751 produktów

Spawalnictwo

Uzyskanie dobrej jakości spawu to zasługa nie tylko doświadczonego fachowca. Bardzo często nawet najlepsze umiejętności przyniosą niewiele korzyści, jeśli brakuje mu dobrego sprzętu czy narzędzi. Analizując naszą ofertę zapobiegniesz takiej sytuacji - u nas znajdziesz wszystkie niezbędne urządzenia i akcesoria do spawania - spawarki różnego rodzaju, jak również akcesoria i dodatki.

Profesjonalne urządzenia i akcesoria do spawania

Najczęściej wykorzystywane technologie podczas spawania to MIG/MAG, MMA i TIG. U nas znajdziesz urządzenia w każdej z tych kategorii, ponadto w naszej ofercie znajduje się szeroki wybór urządzeń, dzięki czemu dobierzesz najistotniejsze parametry, jak np. moc. Wiele z oferowanych modeli ma dodatkowe funkcje, usprawniające cały proces, jak np. regulatory natężenia prądu, test gazu i drutu (MIG/MAG), regulacja dopalania drutu (MIG/MAG) czy przełącznik TIG/MMA, szeroko wykorzystywany w spawarkach typu TIG.

Akcesoria i dodatki spawalnicze wysokiej jakości

Podczas spawania operuje się wysokimi temperaturami, będącymi potencjalnym zagrożeniem dla bezpieczeństwa operującego. Dlatego tak ważne jest stosowanie odpowiednich akcesoriów, chroniących go przed oddziaływaniem promieniowania cieplnego, jak i zapewniających izolację od wysokiego napięcia, które jest wykorzystywane w spawarkach TIG/MMA. Istotnym elementem chroniącym spawacza jest również przyłbica spawalnicza, która chroni twarz, a zwłaszcza oczy przed oddziaływaniem szkodliwego promieniowania świetlnego i podczerwonego, a także przed rozgrzanymi cząstkami metali mogącymi doprowadzić do poparzenia. Skóra spawacza chroniona jest dzięki specjalistycznym fartuchom, najczęściej wykonanym z grube skóry bydlęcej, dostępnej oczywiście również w naszej ofercie. Osobom, którym zależy na sprawnym wykonywaniu pracy, oferujemy wiele akcesoriów, jak chociażby zaciski masowe, kluczowe dla poprawnego zamknięcia obwodu; węże spawalnicze, odporne na skręcanie, złamania i wysoką temperaturę - idealne, by zapewnić ci nieprzerwany strumień gazu podczas pracy. To jedna nie wszystko w naszej ofercie - sprawdź sam, jakie jeszcze pomysły możesz wykorzystać.

Pokaż więcej

Zastosowane filtry: Wyczyść filtry
  • Cena brutto:
    Symbol magazynowy: