Firma: Północna Grupa Narzędziowa
Sp. z o.o. SALON TECHNICZNY W BYDGOSZCZY

Adres: 85-738 Bydgoszcz ul. K. Szajnochy 4

 

Szanowni Państwo,

Po 15 latach optymalizujemy organizację obsługi naszych Klientów regionu Bydgoszczy i okolic. Zamykamy stacjonarny Salon Techniczny PGN w Bydgoszczy, natomiast będziemy utrzymywać z Państwem kontakt i obsługę z naszej centrali w Ostródzie.

Organizacyjnie jesteśmy przygotowani do obsługi pełnego grona Klientów bydgoskiego oddziału. Jesteśmy firmą ogólnopolską. Dysponujemy doświadczonym sztabem handlowców działających na terenie całego kraju, świetnie zorganizowaną logistyką i dużą powierzchnią Magazynu Centralnego oraz szeroką ofertą towarową. Jesteśmy w stanie utrzymać wypracowane, bardzo atrakcyjne warunki handlowe, przy jednoczesnej sprawnej obsłudze handlowej i posprzedażowej.

Oprócz kontaktu tradycyjnego do dyspozycji mają Państwo również sprawną, nowoczesną platformę internetową b2b (www.b2b.pgn.com.pl), z dostępem do historii swoich transakcji i zamówień, rozliczeń finansowych,  aktualnych stanów magazynowych czy aktualnych akcji promocyjnych.

 

Do Państwa dyspozycji dedykowani są nasi doświadczeni handlowcy:

Marek Szafranowicz, tel. 695377019 m.szafranowicz@pgn.com.pl

Piotr Bąk, tel. 695377114, p.bak@pgn.com.pl

Kontakt do Działu Handlowego w centrali:

Tel. (89) 642 97 16, tel. (89) 642 97 05;

E-mail: b2b@pgn.com.pl; dzialhandlowy@pgn.com.pl

 

Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o.,

14-100 Ostróda ul. Hurtowa 6.  

Zapraszamy do kontaktu.

Z poważaniem

Bronisław Chwała

Prezes Zarządu

Obsługa inwestycji
Serwis
Wypożyczalnia
Transport do klienta
Zakupy na raty

Galeria

Jeśli chcesz być regularnie informowany o nowościach w ofercie naszej firmy zapisz się do newslettera a będziesz na bieżąco cały czas.

Dostawcy

Product Enquiry