Praca – poszukujemy Technika wsparcia informatycznego (Ostróda)

Kategoria: Aktualności | Praca

Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o.

Dystrybuujemy profesjonalne elektronarzędzia i osprzęt, narzędzia ręczne i warsztatowe, budowlane,
ogrodnicze i spawalnicze. Przez swoją siłę oddziaływania i ogólnokrajowy zasięg znacząco wpływamy
na polski rynek narzędziowy. Nasza firma istnieje od 35 lat.

Poszukujemy osoby do pracy w siedzibie głównej firmy w Ostródzie na stanowisko:

Technik wsparcia informatycznego

Miejsce pracy: Ostróda

Twój zakres obowiązków:

  • Administrowanie serwerami Windows i usługami realizowanymi przez serwery.
  • Obsługa sprzętowa i konfiguracja sieci LAN.
  • Przyjmowanie i realizacja zgłoszeń serwisowych.
  • Instalacja i konserwacja sprzętu komputerowego.
  • Instalacja i testowanie oprogramowania oraz związanych z nim modułów.
  • Optymalizacja obsługiwanych zakresów środowiska IT.
  • Szkolenie pracowników w zakresie używanych w przedsiębiorstwie aplikacji.
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji w formie procedur i instrukcji.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość systemów operacyjnych – wersji desktopowych Windows 10, 8, 7.
  • Znajomość systemów z rodziny Windows Server 2019, 2016.
  • Ogólna znajomości problematyki sprzętowej i sieciowej.
  • Umiejętność szybkiej identyfikacji i rozwiązywania problemów.
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju w zakresie najnowszych technologii informatycznych.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość zagadnień związanych z wirtualizacją HyperV.
  • Znajomość zagadnień związanych z konfiguracją sieci LAN, VLAN,WLAN
    oraz konfiguracją i administracją urządzeniami sieciowymi.
  • Znajomość systemu Comarch ERPXL/Optima.
  • Znajomość systemów z rodziny Linux.

Takie dajemy możliwości rozwoju:

  • Szkolenia wewnątrzfirmowe.
  • Szkolenia zewnętrzne.
  • Wspieramy wydarzenia dla IT.
  • Wymiana wiedzy technicznej w firmie.

To oferujemy

  • Pracę w doświadczonym i ambitnym zespole oraz realizację ciekawych projektów
    informatycznych, wspierających rozwój firmy.
  • Stabilne zatrudnienie w solidnej firmie o ogólnopolskim zasięgu działania.
  • Forma zatrudnienia – umowa o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą portalu pracuj.pl lub dostarczenie
osobiście do siedziby PGN Sp. z o.o. w Ostródzie, przy ul. Hurtowej 6.

Jeśli chcesz być regularnie informowany o nowościach w ofercie naszej firmy zapisz się do newslettera a będziesz na bieżąco cały czas.

Dostawcy