Praca – poszukujemy Specjalisty ds. marketingu internetowego

Kategoria: Aktualności | Praca

Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o.

Jesteśmy rzetelną, nowoczesną firmą rodzinną. Działamy wielokanałowo: zaopatrujemy sklepy narzędziowe w całej Polsce w ponad 40 tyś. pozycji asortymentowych, prowadzimy Salony Techniczne PGN, wypożyczalnie sprzętu oraz serwis, posiadamy własną markę narzędzi BEST Tools, rozwijamy się w dziedzinie e-commerce. We współpracy z dostawcami, klientami i pracownikami stawiamy na wzajemny szacunek i zaufanie.

Stanowisko:

Specjalista ds. marketingu internetowego

Miejsce pracy: OSTRÓDA

Poszukujemy osoby, która sprawnie porusza się w środowisku reklam Google oraz zna narzędzia do automatyzacja marketingu.

Zakres obowiązków:

1. Kreowanie działań marketingowych z zakresu marketing automation:

  • budowanie ścieżek komunikacji dla określonych segmentów klientów;
  • tworzenie ofert i reklam (grafiki, newslettery, sms-y) w oparciu o powyższe dane, na potrzeby kampanii;
  • tworzenie i wysyłka newsletterów oraz e-maili;
  • tworzenie rozbudowanych list e-mailingowych oraz baz danych klientów;
  • monitorowanie reakcji odbiorcy e-maili (współczynniki otwarć / odrzuceń, współczynnik klikalności).

2. Kreowanie, analiza i optymalizacja kampanii reklamowych typu Google Ads, reklama produktowa, display, remarketing.

Wymagania:

  • Praktyczna wiedza z zakresu marketing automation
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii SEM, SEO, display.
  • Wiedza z zakresu e-commerce.
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych w Internecie.
  • Znajomość nowych narzędzi i technik promocji w Internecie.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie z obszaru marketingu.
  • Znajomość branży narzędziowej lub/i budowlanej.
  • Znajomość programu graficznego.

Oferujemy:

  • umowę w ramach umowy o pracę w godzinach 8.00 – 16.00.
  • ubezpieczenie grupowe;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
  • pracę w przyjaznej atmosferze w firmie rodzinnej z ponad 35- letnią tradycją;
  • własne stanowisko pracy oraz niezbędne narzędzia pracy;
  • możliwość kreowania i realizacji własnych pomysłów;
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w kreatywnym zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • szkolenie wdrażające w obowiązki

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą portalu olx.pl lub osobiście w siedzibie spółki PGN Sp. z o.o. przy ul. Hurtowej 6.

Jeśli chcesz być regularnie informowany o nowościach w ofercie naszej firmy zapisz się do newslettera a będziesz na bieżąco cały czas.

Dostawcy