Praca – poszukujemy Magazyniera (Ostróda)

Kategoria: Aktualności | Praca

Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o.

Dystrybuujemy profesjonalne elektronarzędzia i osprzęt, narzędzia ręczne i warsztatowe, budowlane,
ogrodnicze i spawalnicze. Przez swoją siłę oddziaływania i ogólnokrajowy zasięg znacząco wpływamy
na polski rynek narzędziowy. Nasza firma istnieje od 35 lat. Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Magazyn Centralny, ul. Lubawska 6, Ostróda

Zadania na stanowisku:

  • przyjmowanie oraz kontrola dostaw
  • rozkładanie towarów
  • przygotowanie towaru do sprzedaży
  • pakowanie towaru do wysyłki
  • dbałość o porządek w miejscu pracy

Oczekiwania:

  • doświadczenie będzie dodatkowym atutem
  • sprawność handlowa i odpowiedzialność
  • prawo jazdy mile widziane
  • praca na kolektorze
  • znajomość obsługi komputera
  • uprawnienia na wózek widłowy UDT

Oferujemy:

  •  praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilność zatrudnienia
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • szkolenia wewnętrzne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą portalu olx.pl lub dostarczenie
osobiście do siedziby PGN Sp. z o.o. w Ostródzie, przy ul. Hurtowej 6.

Jeśli chcesz być regularnie informowany o nowościach w ofercie naszej firmy zapisz się do newslettera a będziesz na bieżąco cały czas.

Dostawcy