Praca – poszukujemy Kierowcy/Magazyniera

Kategoria: Aktualności | Praca

Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o. w Ostródzie

Dystrybuujemy profesjonalne elektronarzędzia i osprzęt, narzędzia ręczne i warsztatowe, budowlane ogrodnicze i spawalnicze. Przez swoją siłę oddziaływania i ogólnokrajowy zasięg znacząco wpływamy na polski rynek narzędziowy. Nasza firma istnieje od 35 lat.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
K I E RO W C A /M A G A Z Y N I E R
Miejsce pracy : Ostróda, ul. Lubawska 6

Zadania na stanowisku:
– przyjmowanie oraz kontrola dostaw
– rozkładanie towarów
– przygotowanie towaru do sprzedaży
– pakowanie towaru do wysyłki
-dbałość o porządek w miejscu pracy
-praca jako kierowca – odbiory i dostawy do kontrahentów

Oczekiwania:
– wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
– doświadczenie będzie dodatkowym atutem
– prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
– uprawnienia na wózek widłowy UDT – mile widziane
-prawo jazdy kategorii C+E – mile widziane

Oferujemy:
– praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
– stabilność zatrudnienia
– możliwość rozwoju w strukturach firmy
– szkolenia wewnętrzne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą portalu OLX
lub w bezpośrednio w siedzibie spółki PGN Sp.z o.o. przy ul. Hurtowej 6.

Jeśli chcesz być regularnie informowany o nowościach w ofercie naszej firmy zapisz się do newslettera a będziesz na bieżąco cały czas.

Dostawcy