Oferta pracy – technik wsparcia informatycznego – rekrutacja zakończona

Kategoria: Aktualności | Praca

Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o.

Dystrybuujemy profesjonalne elektronarzędzia i osprzęt, narzędzia ręczne i warsztatowe, budowlane, ogrodnicze i spawalnicze. Przez swoją siłę oddziaływania i ogólnokrajowy zasięg znacząco wpływamy na polski rynek narzędziowy. Nasza firma istnieje od 35 lat.

W związku z rozbudową działu IT aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Technik wsparcia informatycznego

Miejsce pracy: Ostróda

Kandydat na to stanowisko będzie świadczył usługi wsparcia informatycznego użytkowników, usługi projektowania i wdrażania rozwiązań informatycznych oraz utrzymania i optymalizacji używanych w przedsiębiorstwie systemów.

Główne zadania kandydata:

–       Administrowanie serwerami Windows i usługami realizowanymi przez te serwery.

–       Obsługa sprzętowa i konfiguracja sieci LAN.

–       Przyjmowanie i realizacja zgłoszeń serwisowych.

–       Instalacja i konserwacja sprzętu komputerowego.

–       Instalacja i testowanie oprogramowania oraz związanych z nim modułów.

–       Optymalizacja obsługiwanych zakresów środowiska IT.

–       Szkolenie pracowników w zakresie używanych w przedsiębiorstwie aplikacji.

–       Tworzenie i utrzymanie dokumentacji w formie procedur i instrukcji.

Wymagania:

–       Dobra znajomość systemów operacyjnych – wersji desktopowych 10, 8, 7.

–       Ogólna znajomości problematyki sprzętowej i sieciowej.

–       Znajomość pakietu biurowego MS Office oraz LibreOffice.

–       Umiejętność szybkiej identyfikacji i rozwiązywania problemów.

–       Zaangażowanie i chęć rozwoju w zakresie najnowszych technologii informatycznych.

Dodatkowymi atutami będzie:

–       Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

–       Doświadczenie przy obsłudze wewnętrznego klienta biznesowego na poziomie help desk.

–       Znajomość systemów z rodziny Windows Serwer oraz zagadnień związanych z Windows Acitve Directory.

–       Znajomość systemu Comarch ERPXL/Optima

–       Znajomość systemów z rodziny Linux.

Oferujemy:

–       Pracę w doświadczonym i ambitnym zespole oraz realizację ciekawych projektów informatycznych, wspierających rozwój firmy.

–       Stabilne zatrudnienie w solidnej firmie o ogólnopolskim zasięgu działania..

–       Forma zatrudnienia – umowa o pracę.

–       Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.

Prosimy o przesyłanie aplikacji drogą mailową na adres j.matusiak@pgn.com.pl lub pocztą na adres siedziby firmy tj.:
Północna Grupa Narzędziowa
ul. Hurtowa 6
14-100 Ostróda

Prosimy o zawarcie w przesłanych kwestionariuszach osobowych poniższej zgody na przetwarzanie danych:

Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV / list motywacyjny) przekazanych w związku rekrutacją prowadzoną przez Północną Grupę Narzędziową Sp. z o.o. ul. Hurtowa 6., 14-100 Ostróda, która będzie ich Administratorem.

Wiem, że mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Moją zgodę mogę cofnąć w każdym czasie. Moje dane osobowe nie będą udostępnione podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów, decyzje podejmowane przez administratora nie opierają się jedynie na zautomatyzowanym przetwarzaniu danych. Podane dane będą przetwarzane przez okres trwania niniejszej rekrutacji, ale nie dłużej niż 12 m-cy od mojego zgłoszenia lub do momentu cofnięcia niniejszej zgody.

*Wyrażam / nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych także na potrzeby innych rekrutacji prowadzonych przez PGN Sp. z o.o., przez okres 2 lat od momentu przekazania moich dokumentów aplikacyjnych.

* niepotrzebne skreślić

Jeśli chcesz być regularnie informowany o nowościach w ofercie naszej firmy zapisz się do newslettera a będziesz na bieżąco cały czas.

Dostawcy