Oferta pracy – specjalista ds. windykacji – rekrutacja zakończona

Kategoria: Praca

Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o.

Dystrybuujemy profesjonalne elektronarzędzia i osprzęt, narzędzia ręczne i warsztatowe, budowlane, ogrodnicze i spawalnicze. Przez swoją siłę oddziaływania i ogólnokrajowy zasięg znacząco wpływamy na polski rynek narzędziowy. Nasza firma istnieje od 35 lat.

Poszukujemy osoby, gotowej do podjęcia wyzwania jako:

Specjalista ds. Windykacji

Miejsce pracy: Ostróda

Twoje zadania:

Kompleksowa obsługa procesu zabezpieczania i windykacji należności, w tym:

  • bieżący monitoring i raportowanie poziomu płatności przeterminowanych,
  • współpraca z innymi działami PGN w zakresie prowadzenia miękkiej windykacji,
  • oraz przestrzegania procedur minimalizujących ryzyko powstawania nieściągalnych należności,
  • monitoring sytuacji płatniczej Kontrahentów (w oparciu o bazy wewnętrzne i zewnętrzne) oraz aktualizacja limitów płatniczych Kontrahentów,
  • utrzymywanie bieżącego kontaktu telefonicznego oraz mailowego z Klientami w zakresie monitorowania zaległości w spłatach,
  • prowadzenie negocjacji z Kontrahentami w zakresie warunków spłaty zadłużenia,
  • wyjaśnianie przyczyn opóźnień w zakresie płatności,
  • przygotowywanie upomnień i wezwań do zapłaty,
  • współpraca z agencjami windykacyjnymi i kancelariami prawnymi w zakresie windykacji polubownej i sądowej,
  • sporządzanie dokumentacji dotyczącej prowadzonych spraw windykacyjnych oraz przygotowywanie dokumentów źródłowych na potrzeby spraw sądowych,
  • bieżąca analiza zmian przepisów z obszaru zabezpieczania i odzyskiwania należności,
  • dbałość o partnerskie podejście i najwyższy standard obsługi Klienta.

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenie średnie bądź wyższe,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień związanych z zabezpieczaniem i odzyskiwaniem należności,
  • umiejętność czytania ze zrozumieniem przepisów prawa,
  • umiejętności negocjacyjne i konsekwencja w działaniu,
  • nastawienie na osiąganie celów i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość pakietu MS Office (w tym w szczególności  Excel).

W zamian proponujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • możliwość nabywania doświadczeń oraz rozwoju zawodowego w ramach struktury firmy.

Prosimy o przesyłanie aplikacji drogą mailową na adres j.matusiak@pgn.com.pl lub pocztą na adres siedziby firmy tj.:
Północna Grupa Narzędziowa
ul. Hurtowa 6
14-100 Ostróda

Prosimy o zawarcie w przesłanych kwestionariuszach osobowych poniższej zgody na przetwarzanie danych:

Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV / list motywacyjny) przekazanych w związku rekrutacją prowadzoną przez Północną Grupę Narzędziową Sp. z o.o. ul. Hurtowa 6., 14-100 Ostróda, która będzie ich Administratorem.

Wiem, że mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Moją zgodę mogę cofnąć w każdym czasie. Moje dane osobowe nie będą udostępnione podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów, decyzje podejmowane przez administratora nie opierają się jedynie na zautomatyzowanym przetwarzaniu danych. Podane dane będą przetwarzane przez okres trwania niniejszej rekrutacji, ale nie dłużej niż 12 m-cy od mojego zgłoszenia lub do momentu cofnięcia niniejszej zgody.

*Wyrażam / nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych także na potrzeby innych rekrutacji prowadzonych przez PGN Sp. z o.o., przez okres 2 lat od momentu przekazania moich dokumentów aplikacyjnych.

* niepotrzebne skreślić

Jeśli chcesz być regularnie informowany o nowościach w ofercie naszej firmy zapisz się do newslettera a będziesz na bieżąco cały czas.

Dostawcy