Oferta pracy – pracownik obsługi klienta serwisu

Kategoria: Aktualności

Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o.

Dystrybuujemy profesjonalne elektronarzędzia i osprzęt, narzędzia ręczne i warsztatowe, budowlane, ogrodnicze i spawalnicze. Przez swoją siłę oddziaływania i ogólnokrajowy zasięg znacząco wpływamy na polski rynek narzędziowy. Nasza firma istnieje od 35 lat.

Poszukujemy pracownika do pracy w Serwisie w Olsztynie na stanowisko:

Pracownik obsługi klienta serwisu

Opis stanowiska:
– obsługa klienta
– przyjmowanie urządzeń do naprawy
– aktywna sprzedaż usług
– przedstawienie oferowanych produktów i usług
– otwarcie zlecenia naprawy
– udzielenie informacji i wstępne oględziny sprzętu

Wymagania:
 – doświadczenie zawodowe mile widziane
– znajomość budowy i zasad działania silników spalinowych i elektrycznych,
– umiejętność czytania schematów i rysunków technicznych,
– podstawowa znajomość obsługi komputera,
– prawo jazdy kat. B, uprawnienia elektryczne SEP – mile widziane,
– wykształcenie średnie lub zasadnicze techniczne,

Oferujemy:
 – stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
– dodatkowe szkolenia specjalistyczne,

Prosimy o przesyłanie aplikacji drogą mailową na adres j.matusiak@pgn.com.pl, osobiste dostarczenie do Serwisu w Olsztynie ul. Lubelska 29 lub pocztą na adres siedziby firmy tj.:
Północna Grupa Narzędziowa
ul. Hurtowa 6
14-100 Ostróda

Prosimy o zawarcie w przesłanych kwestionariuszach osobowych poniższej zgody na przetwarzanie danych:

Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV / list motywacyjny) przekazanych w związku rekrutacją prowadzoną przez Północną Grupę Narzędziową Sp. z o.o. ul. Hurtowa 6., 14-100 Ostróda, która będzie ich Administratorem.

Wiem, że mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Moją zgodę mogę cofnąć w każdym czasie. Moje dane osobowe nie będą udostępnione podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów, decyzje podejmowane przez administratora nie opierają się jedynie na zautomatyzowanym przetwarzaniu danych. Podane dane będą przetwarzane przez okres trwania niniejszej rekrutacji, ale nie dłużej niż 12 m-cy od mojego zgłoszenia lub do momentu cofnięcia niniejszej zgody.

*Wyrażam / nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych także na potrzeby innych rekrutacji prowadzonych przez PGN Sp. z o.o., przez okres 2 lat od momentu przekazania moich dokumentów aplikacyjnych.

* niepotrzebne skreślić

Jeśli chcesz być regularnie informowany o nowościach w ofercie naszej firmy zapisz się do newslettera a będziesz na bieżąco cały czas.

Dostawcy