Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Masz pytanie? Pn - pt. 8.00 - 16.00 tel. (89) 6700 810 kontakt@pgn.com.pl

0 szt. 0,00

Północna Grupa Narzędziowa

Dostarczamy narzędzia sukcesu

PGN to rodzinna firma założona w 1985r. przez obecnego prezesa zarządu, Bronisława Chwałę. Od początku działalności nieustannie rozwijaliśmy się i zdobywaliśmy nowe rynki, by obecnie szczycić się pozycją lidera w dziedzinie dystrybucji profesjonalnych narzędzi i akcesoriów budowlanych, warsztatowych, ogrodniczych i spawalniczych. Przez swoją siłę oddziaływania i ogólnokrajowy zasięg, współtworzymy polski rynek narzędziowy.

Obecnie PGN jest dostawcą elektronarzędzi i narzędzi najchętniej wybieranym przez odbiorców hurtowych i detalicznych w całej Polsce. Wspieramy swoich partnerów w rozwoju ich przedsiębiorstw i elastycznie reagujemy na zmieniające się potrzeby rynku. Współpracujemy z hurtowniami i detalistami, dużymi firmami przemysłowymi, przedsiębiorstwami z sektora budownictwa. Swoją ofertę kierujemy również do rzemieślników, majsterkowiczów i hobbystów. Każdej grupie klientów oferujemy odpowiedni asortyment, który dostarczamy na warunkach dopasowanych do potrzeb i możliwości partnera.

Zobacz, jaką drogę przebyliśmy od 1985r.
do dziś

Historia

Co nas wyróżnia

 • Partnerstwo technologiczne

  Partnerstwo technologiczne

  Nie sprzedajemy narzędzi, tylko rozwiązania problemów naszych klientów. Wspieramy rozwój ich firm i pomagamy wybrać optymalne rozwiązania technologiczne.

 • Profesjonalizm i doświadczenie

  Profesjonalizm i doświadczenie

  Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy. Jesteśmy po to, by doradzać naszym klientom oraz służyć im pomocą. Dlatego nieustannie szkolimy się i podnosimy własne kompetencje.

 • Edukacja i rozwój

  Edukacja i rozwój

  Dbamy nie tylko o naszą wiedzę, ale przede wszystkim chcemy edukować także naszych klientów, dlatego dzielimy się know how, doradzamy i pomagamy w rozwiązywaniu problemów naszych partnerów.

 • Wygoda i czas klientów

  Wygoda i czas klientów

  Dzięki nam klienci szybko znajdują odpowiednie rozwiązania, które są do nich dostarczane w możliwie najkrótszym czasie. Swoim partnerom oferujemy wygodę, pewność i bezpieczeństwo.

 • Kompleksowość oferty

  Kompleksowość oferty

  Jesteśmy czołowym krajowym dystrybutorem 52 marek narzędziowych. Prowadzimy także własną linę narzędzi i akcesoriów BEST TOOLS, oferującą wysokiej jakości sprzęt w atrakcyjnych cenach.

 • Rozwinięta sieć dystrybucji

  Rozwinięta sieć dystrybucji

  Dzięki centralnemu zaopatrzeniu i rozwiniętej sieci salonów technicznych oferujemy szeroki asortyment i dogodne warunki finansowe.Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla większości oferowanych narzędzi.