Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Masz pytanie? Pn - pt. 8.00 - 16.00 tel. (89) 6700 810 kontakt@pgn.com.pl

0 szt. 0,00

Aktualności

 • 09.09.2019

  Wrześniowa konferencja dla Partnerów PGN 20-22.09.2019

  Konferencja dla Partnerów PGN Gdańsk MalborkW dniach 20-22 września w ramach VIPartner CLUB Północna Grupa Narzędziowa zabrała swoich Klientów do malowniczego Gdańska. Współorganizatorami wyjazdu były marki: Makita, Dewalt, Irwin, Stanley oraz oraz Best Tools.

  Dla uczestników była to kolejna okazja do poszerzenia wiedzy praktycznej, skorzystania z atrakcyjnych ofert handlowych przygotowanych specjalnie na ten dzień. Jednocześnie VIPartner Club PGN od lat stawia na bliskie relacje, dlatego dużą wartością spotkania była możliwość spędzenia czasu w gronie przyjaciół i znajomych z branży, w pięknym otoczeniu.

 • 28.09.2018

  Weekend z PGN w Hotelach Gołębiewski

  Weekend z PGN w Hotelu GołębiewskiDla Partnerów PGN w kwietniu ruszył ranking sprzedażowy, w którym do wygrania był udział w Weekendzie z PGN w Hotelu Gołębiewski. W okresie od 01.04.2018 r. do 31.08.2018r. za zakupy marek BEST i DeWalt przyznawane były punkty, których suma określała miejsce w rankingu. “Weekend z PGN w Hotelu Gołębiewski” został zorganizowany w dwóch najsłynniejszych obiektach tej grupy – w Mikołajkach i Karpaczu.

 • 21.08.2018

  PGN honoruje Kartę Dużej Rodziny

  Północna Grupa Narzędziowa honoruje Kartę Dużej RodzinyOgólnopolska Karta Dużej Rodziny to system zniżek dla rodzin wielodzietnych. Jej posiadacze mają możliwość korzystania z katalogu oferty kulturalnej, rekreacyjnej czy transportowej na terenie całego kraju. Zniżek mogą udzielać nie tylko instytucje publiczne, ale również przedsiębiorcy prywatni.

 • 01.01.2018

  Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o. otrzymała Złoty Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

  Złoty certyfikat wiarygodności biznesowej przyznany PGNBisnode Polska, wiodąca na rynku wywiadownia gospodarcza honoruje firmy wiarygodne biznesowo. Do grona nagrodzonych należą firmy o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności wystawianej przez Bisnode Polska.