pgn facebook widget

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Masz pytanie? Pn - pt. 8.00 - 16.00 tel. (89) 6700 810 kontakt@pgn.com.pl

0 szt. 0,00

NARZĘDZIA AKUMULATOROWE

Znaleziono 855

Filtrowanie

Flaga
Produkty w promocji
Producent
Cena brutto
od
do
Szukana fraza
Dostępny w magazynie
Kategoria

NARZĘDZIA AKUMULATOROWE

Znaleziono 857 produktów

Elektronarzędzia akumulatorowe

Elektronarzędzia na baterie przydają się przede wszystkim wtedy, gdy domownicy chcą na własną rękę wykonać mniejszy lub większy remont. Poza tym takie produkty mogą okazać się strzałem w dziesiątkę wtedy, gdy trzeba coś naprawić lub też przyciąć. Wiadomo, że do pewnych prac można wezwać fachowców, ale wiąże się to z kolejnymi wydatkami, a tych nigdy za mało.

Prestiżowe elektronarzędzia akumulatorowe - wyposażenie dla majsterkowiczów

Prestiżowe elektronarzędzia akumulatorowe są optymalnym wyposażeniem dla majsterkowiczów. Zainteresowani mogą sobie pozwolić na zakup frezarek do wczepów, motowiertarek, młotów udarowo-obrotowych, nożyc rotacyjnych, czy też skokowych. Wybór jest szeroki, a każdy będzie mógł zainwestować w takie produkty, które przydadzą się w jego warsztacie lub garażu. Oferta produktowa cały czas się poszerza, aby klienci mogli znaleźć idealne dla siebie elektronarzędzia, pozwalające im na usprawnienie ważnych czynności służbowych lub hobbystycznych.

Narzędzia do warsztatu akumulatorowe - szybsze realizowanie prac warsztatowych

Narzędzia do warsztatu akumulatorowe pozwalają na zdecydowanie szybsze realizowanie zaplanowanych prac warsztatowych. Jeśli ktoś przebywa w warsztacie dużo czasu i ma do wykonania wiele czynności, powinien jak najprędzej wyposażyć się w taki sprzęt na baterie. Obsługa poszczególnych produktów nie jest trudna, nie są wymagane żadne specjalistyczne zdolności. W ofercie znajdują się m.in. pilarki tarczowe, pistolety do kleju, przecinarki do prętów oraz szlifierki kątowe. Tym samym wyposażyć może się indywidualna osoba, ale też cała ekipa budowlana, która chce się odpowiednio przygotowań do realizowania zlecenia dla swojego klienta, za co otrzymuje się później spore wynagrodzenie. Przy pracach warsztatowych lub budowlanych nie można pozwolić sobie na błędy, dlatego lepiej dysponować wydajnym i nowoczesnym sprzętem, który nie zawiedzie pokładanych w nim nadziei. Takie są właśnie narzędzia akumulatorowe, które są poręczne i łatwe w przechowywaniu.

Pokaż więcej

Zastosowane filtry: Wyczyść filtry
  • Cena brutto:
    Symbol magazynowy: