Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Masz pytanie? Pn - pt. 8.00 - 16.00 tel. (89) 6700 810 kontakt@pgn.com.pl

0 szt. 0,00

KATALOGI PRODUCENTÓW

A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S T U V W X Y Z

ABICOR BINZEL

Abicor Binzel 2016 / 2017

Założona w 1945 roku firma ABICOR BINZEL Schweisstechnik GmbH & Co. KG wyspecjalizowała się w produkcji uchwytów do spawania i cięcia w atmosferze gazów ochronnych metodami MIG/MAG, TIG oraz technikami plazmowymi.
Od tego czasu wiele opatentowanych przez firmę ABICOR BINZEL rozwiązań stało się międzynarodowymi standardami powszechnie wykorzystywanymi w świecie spawania i cięcia.

ACAR

Acar 2017

ACAR Linia produktów dla użytkowników ceniących jakość, do wykorzystania w gospodarstwach domowych, w przydomowych warsztatach czy też w ogrodach.
ACAR to przedłużacze bębnowe, listwy zabezpieczające, przewody przyłączeniowe.

AIRPRESS

Airpress 2018
AIRPRESS jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w różnego rodzaju produktach pneumatycznych począwszy od pistoletów lakierniczych, przez sprężarki śrubowe, tłokowe czy też wyciszane, narzędzia pneumatyczne, instalacje pneumatyczne, osuszacze powietrza, filtry i mikrofiltry.
AIRPRESS dociera jako pierwszy do swoich klientów. Nasz serwis na terenie całego kraju informowany jest o wszystkich możliwych nowościach technologicznych na rynku, co w kombinacji z innymi działami naszej firmy procentuje szybką i bardzo efektywną współpracą z naszymi klientami. Jesteśmy na polskim rynku już od ponad dwudziestu lat.

ALTRAD

Altrad 2018
Altrad Poland S.A. (do 2000 r. znany jako Spomasz Białystok S.A.) wchodzi w skład francuskiej grupy Altrad, założonej w 1985 roku.
Firma posiada szeroką gamę produktów w swojej ofercie. Główną działalnością firmy jest produkcja betoniarek oraz dystrybucja lekkich maszyn budowlanych produkowanych w zakładach w Anglii.
Produkty Belle są znane przez profesjonalistów na całym świecie. Grupa reprezentowana jest przez dystrybutorów w ponad 90 krajach. Działania grupy w kierunku rozwoju, powiększania oferty produktowej oraz troski o środowisko naturalne zostały wyróżnione w 2008 przez Królową Angielską. Grupa Belle została laureatem prestiżowego Wyróżnienia Królowej dla Przedsiębiorstw. Wyróżnienia są przyznawane corocznie przez Królową na wniosek Premiera.

AMTRA

<

Amtra 2018
Grupa Amtra – to grupa kapitałowa powstała z połączenia trzech spółek – Amtra, Nanochem oraz Five Star Polska.
Podczas 25 lat działalności osiągnęła pozycję jednego z liderów na krajowym rynku dystrybucji i produkcji wyrobów chemii samochodowej oraz profesjonalnej chemii sprzątającej. Jest również generalnym dystrybutorem ponad 20 renomowanych marek z branży chemii motoryzacyjnej.
Grupa Amtra od 2003 roku jest producentem swoich marek: Moje Auto, Mobiler, Clinex, Expert+ oraz MA Professional.


ATIKA

Atika 2018
ATIKA jest jednym z najbardziej renomowanych dostawców produktów budowlanych i ogrodowych.Założona w 1949 roku firma przekształciła się z regionalnego producenta w międzynarodową firmę.
Produkty ATIKA są dziś używane zarówno w Portugalii, jak i na rosyjskim mrozie. Inspirują do robienia rąk, majsterkowiczów i konsumentów zarówno w Skandynawii, jak iw Grecji.

AS SCHWABE

AS Schwabe 2016/2017
Reprezentujemy w Polsce marki o światowej renomie z branż elektronarzędziowej, narzędziowej, elektrotechnicznej i oświetleniowej. Wprowadzamy produkty wysokiej klasy i innowacyjne.

AS SCHWABE

AS Schwabe 2016/2017
esteśmy dobrze zorientowani w branżowych trendach i otwarci na nowości. Przykładamy szczególną wagę do efektywnych technologii i innowacji. W ten sposób unowocześniamy polski rynek i konsekwentnie wzmacniamy swoją pozycję.

ABRABORO

<

Abraboro 2016/2017
Abraboro jest starannie weryfikowany przez wewnętrzny dział jakości Abraboro, co jest gwarantem dobrze znanej na świecie jakości narzędzi i usług firmy Abraboro. Katalog Abraboro prezentuje ponad 3000 różnych, wysokiej jakości narzędzi (wiercenie, szlifowanie, cięcie i dokręcanie), które są dostępne w magazynie Abraboro w Budapeszczie
Grupa Amtra od 2003 roku jest producentem swoich marek: Moje Auto, Mobiler, Clinex, Expert+ oraz MA Professional.