Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Masz pytanie? Pn - pt. 8.00 - 16.00 tel. (89) 6700 810 kontakt@pgn.com.pl

0 szt. 0,00

KATALOGI PRODUCENTÓW

A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S T U V W X Y Z

ABICOR BINZEL

Katalog produktów firmy ABICOR BINZEL

Abicor Binzel 2016 / 2017

Założona w 1945 roku firma ABICOR BINZEL Schweisstechnik GmbH & Co. KG wyspecjalizowała się w produkcji uchwytów do spawania i cięcia w atmosferze gazów ochronnych metodami MIG/MAG, TIG oraz technikami plazmowymi.
Od tego czasu wiele opatentowanych przez firmę ABICOR BINZEL rozwiązań stało się międzynarodowymi standardami powszechnie wykorzystywanymi w świecie spawania i cięcia.

ACAR

Katalog produktów firmy ACAR

Acar 2017

ACAR Linia produktów dla użytkowników ceniących jakość, do wykorzystania w gospodarstwach domowych, w przydomowych warsztatach czy też w ogrodach.
ACAR to przedłużacze bębnowe, listwy zabezpieczające, przewody przyłączeniowe.

AIRPRESS

Katalog produktów firmy AIRPRESS

Airpress 2018


AIRPRESS jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w różnego rodzaju produktach pneumatycznych począwszy od pistoletów lakierniczych, przez sprężarki śrubowe, tłokowe czy też wyciszane, narzędzia pneumatyczne, instalacje pneumatyczne, osuszacze powietrza, filtry i mikrofiltry.
AIRPRESS dociera jako pierwszy do swoich klientów. Nasz serwis na terenie całego kraju informowany jest o wszystkich możliwych nowościach technologicznych na rynku, co w kombinacji z innymi działami naszej firmy procentuje szybką i bardzo efektywną współpracą z naszymi klientami. Jesteśmy na polskim rynku już od ponad dwudziestu lat.

ALTRAD

Katalog produktów firmy ALTRAD

Altrad 2018


Altrad Poland S.A. (do 2000 r. znany jako Spomasz Białystok S.A.) wchodzi w skład francuskiej grupy Altrad, założonej w 1985 roku.
Firma posiada szeroką gamę produktów w swojej ofercie. Główną działalnością firmy jest produkcja betoniarek oraz dystrybucja lekkich maszyn budowlanych produkowanych w zakładach w Anglii.
Produkty Belle są znane przez profesjonalistów na całym świecie. Grupa reprezentowana jest przez dystrybutorów w ponad 90 krajach. Działania grupy w kierunku rozwoju, powiększania oferty produktowej oraz troski o środowisko naturalne zostały wyróżnione w 2008 przez Królową Angielską. Grupa Belle została laureatem prestiżowego Wyróżnienia Królowej dla Przedsiębiorstw. Wyróżnienia są przyznawane corocznie przez Królową na wniosek Premiera.

AMTRA

Katalog produktów firmy AMTRA

Amtra 2018


Grupa Amtra – to grupa kapitałowa powstała z połączenia trzech spółek – Amtra, Nanochem oraz Five Star Polska.
Podczas 25 lat działalności osiągnęła pozycję jednego z liderów na krajowym rynku dystrybucji i produkcji wyrobów chemii samochodowej oraz profesjonalnej chemii sprzątającej. Jest również generalnym dystrybutorem ponad 20 renomowanych marek z branży chemii motoryzacyjnej.
Grupa Amtra od 2003 roku jest producentem swoich marek: Moje Auto, Mobiler, Clinex, Expert+ oraz MA Professional.


ATIKA

Katalog produktów firmy ATIKA

Atika 2018


ATIKA jest jednym z najbardziej renomowanych dostawców produktów budowlanych i ogrodowych.Założona w 1949 roku firma przekształciła się z regionalnego producenta w międzynarodową firmę.
Produkty ATIKA są dziś używane zarówno w Portugalii, jak i na rosyjskim mrozie. Inspirują do robienia rąk, majsterkowiczów i konsumentów zarówno w Skandynawii, jak i w Grecji.

AS SCHWABE

Katalog produktów firmy AS SCHWABE Oświetlenie

AS Schwabe 2016/2017


Reprezentujemy w Polsce marki o światowej renomie z branż elektronarzędziowej, narzędziowej, elektrotechnicznej i oświetleniowej. Wprowadzamy produkty wysokiej klasy i innowacyjne.

AS SCHWABE

Katalog produktów firmy AS SCHWABE

AS Schwabe 2016/2017


esteśmy dobrze zorientowani w branżowych trendach i otwarci na nowości. Przykładamy szczególną wagę do efektywnych technologii i innowacji. W ten sposób unowocześniamy polski rynek i konsekwentnie wzmacniamy swoją pozycję.

ABRABORO

Katalog produktów firmy ABRABORO

Abraboro 2016/2017


Abraboro jest starannie weryfikowany przez wewnętrzny dział jakości Abraboro, co jest gwarantem dobrze znanej na świecie jakości narzędzi i usług firmy Abraboro. Katalog Abraboro prezentuje ponad 3000 różnych, wysokiej jakości narzędzi (wiercenie, szlifowanie, cięcie i dokręcanie), które są dostępne w magazynie Abraboro w Budapeszczie
Grupa Amtra od 2003 roku jest producentem swoich marek: Moje Auto, Mobiler, Clinex, Expert+ oraz MA Professional.