Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Masz pytanie? Pn - pt. 8.00 - 16.00 tel. (89) 6700 810 kontakt@pgn.com.pl

0 szt. 0,00

Firma rodzinna


Firmy rodzinne postrzegane są na świecie jako najsilniejsze ogniwa gospodarki. Gwarantują solidność, rozwój,pewność działania, trwałość przez pokolenia. Powstały często z pasji i determinacji pierwszych właścicieli (dziś często są korporacjami, m.in. Mokate, Koral, Blikle, Wedel, Kruk i inne). To właśnie firmy rodzinne (obecnie wielopokoleniowe) zapewniają gospodarce zrównoważony rozwój, kultywują tradycje i kulturę firm nastawionych na długofalowe budowanie wartości.

Prawo do korzystania ze znaku FRR to dla nas świadomość osobistej odpowiedzialności za firmę, tworzenie podstaw do stabilnego rozwoju zarówno przedsiębiorstwa, jak i całego zespołu Pracowników.

Znak “Firma Rodzinna”

Firma rodzinna to dobra marka, która cieszy się zaufaniem. Dla klientów stanowi gwarancję stabilności, uczciwości i ukierunkowania na długofalowe budowanie wartości.

Według szacunków fundacji “Firmy Rodzinne” spośród wszystkich przedsiębiorstw funkcjonujących na polskim rynku przynajmniej 60% to przedsiębiorstwa prowadzone przez członków rodziny. Ponad milion firm rodzinnych generuje 67% produktu krajowego brutto, co czyni je ważnym elementem krajowej gospodarki.

Jesteśmy dumni z faktu, że Północna Grupa Narzędziowa przynależy do fundacji “Firmy Rodzinne” dla której nadrzędnym celem jest dbałość o wspólny interes rodzinny i jego otoczenie.