Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Masz pytanie? Pn - pt. 8.00 - 16.00 tel. (89) 6700 810 kontakt@pgn.com.pl

0 szt. 0,00

Firma rodzinna


Firmy rodzinne postrzegane są na świecie jako najsilniejsze ogniwa gospodarki. Gwarantują solidność, rozwój,pewność działania, trwałość przez pokolenia. Powstały często z pasji i determinacji pierwszych właścicieli (dziś często są korporacjami, m.in. Mokate, Koral, Blikle, Wedel, Kruk i inne). To właśnie firmy rodzinne (obecnie wielopokoleniowe) zapewniają gospodarce zrównoważony rozwój, kultywują tradycje i kulturę firm nastawionych na długofalowe budowanie wartości. Logotyp Fundacji Firma Rodzinna

Prawo do korzystania ze znaku FRR to dla nas świadomość osobistej odpowiedzialności za firmę, tworzenie podstaw do stabilnego rozwoju zarówno przedsiębiorstwa, jak i całego zespołu Pracowników.

Znak “Firma Rodzinna”

Firma rodzinna to dobra marka, która cieszy się zaufaniem. Dla klientów stanowi gwarancję stabilności, uczciwości i ukierunkowania na długofalowe budowanie wartości.

Według szacunków fundacji “Firmy Rodzinne” spośród wszystkich przedsiębiorstw funkcjonujących na polskim rynku przynajmniej 60% to przedsiębiorstwa prowadzone przez członków rodziny. Ponad milion firm rodzinnych generuje 67% produktu krajowego brutto, co czyni je ważnym elementem krajowej gospodarki.

Jesteśmy dumni z faktu, że Północna Grupa Narzędziowa przynależy do fundacji “Firmy Rodzinne” dla której nadrzędnym celem jest dbałość o wspólny interes rodzinny i jego otoczenie.