pgn facebook widget

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Masz pytanie? Pn - pt. 8.00 - 16.00 tel. (89) 6700 810 kontakt@pgn.com.pl

0 szt. 0,00

DRABINY I RUSZTOWANIA

Znaleziono 244

Filtrowanie

Flaga
Produkty w promocji
Producent
Cena brutto
od
do
Szukana fraza
Dostępny w magazynie
Kategoria

DRABINY I RUSZTOWANIA

Znaleziono 244 produkty

Wysokie drabiny wielofunkcyjne

Wysokie drabiny wielofunkcyjne stanowią idealny wybór dla osób, które często realizują remonty oraz prace budowlane. Przydadzą się do użytku domowego, ale też przy bardziej specjalistycznych zadaniach. Zainteresowani mogą dobrać idealną wysokość drabiny, np. do wykonywanej czynności. Jest ona niezwykle stabilna, wytrzymała i potrafi utrzymać osoby o nieco większych gabarytach. To doskonały pomocnik podczas realizowania różnorodnych prac na wysokościach, związanych np. z malowaniem ścian.

Wysokie drabiny wielofunkcyjne - niezbędny asortyment dla ekipy budowlanej

Każda ekipa budowlana powinna mieć w swoim asortymencie przynajmniej kilka drabin wielofunkcyjnych. Przydają się przy mniejszych i większych remontach. Dzięki nim można dotrzeć praktycznie do każdego miejsca. Czasami człowiek jest zbyt niski, aby móc wykonać poszczególne prace budowlane, więc pomoc drabiny okazuje się być w takich przypadkach niezbędna. Dobre drabiny budowlane są niezawodne, gwarantują użytkownikom pełne bezpieczeństwo, a do tego można je zakupić w korzystnej cenie.

Dobre drabiny budowlane - szerokie spektrum zastosowań

Korzystając z dobrych drabin budowlanych można liczyć na bardzo szerokie spektrum zastosowań, przydadzą się podczas wymiany oświetlenia, malowania wysokich pomieszczeń, itd. Wszystko zależy od tego, jakie zadania ma przed sobą ekipa remontowo-budowlana. To świetny przyrząd dla majsterkowiczów. Drabinę można bezpiecznie przechowywać w garażu lub na strychu. Posiadają wysuwane elementy, tak aby można było ją odpowiednio skonfigurować. Wielofunkcyjne drabiny gwarantują wysoki komfort pracy na wysokościach. Dzięki temu nie trzeba będzie bać się o swoje zdrowie. W narzędziach zastosowano specjalne stabilizatory poprzeczne oraz wytrzymałe podłużnice. Takie elementy sprawiają, że każdy człowiek znajdujący się na drabinie może swobodnie wykonywać powierzone mu zadania. Większość drabin wykonana jest z trwałych tworzyw sztucznych lub wzmacnianego aluminium.

Pokaż więcej

Zastosowane filtry: Wyczyść filtry
  • Cena brutto:
    Symbol magazynowy: