Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Masz pytanie? Pn - pt. 8.00 - 16.00 tel. (89) 6700 810 kontakt@pgn.com.pl

0 szt. 0,00

Dotacje UnijneDotacje unijne z Funduszy Europejskich

Dotacje Unijne

W naszym życiu codziennym nieustannie mamy do czynienia z inwestycjami, które powstały wskutek dofinansowania z Funduszy Europejskich. Wśród dotacji unijnych największym zainteresowaniem cieszą się dofinansowania na rozwój przedsiębiorstw oraz walkę z bezrobociem (m.in. środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej).


Jeżeli starasz się o pozyskanie środków unijnych to musisz mieć już wyznaczony cel, na jaki je wykorzystasz. Kolejnym krokiem jest więc przygotowanie odpowiedniego biznesplanu działalności gospodarczej, w którym należy umieścić swój pomysł, właściwe uzasadnienie oraz skutki, jakie dana inwestycja niesie za sobą – na tym etapie oferujemy Ci nasze wsparcie…


Nasz zespół handlowców posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi zamówień realizowanych ze środków unijnych. Obsługując i zaopatrując codziennie przemysł i rzemiosło poznaliśmy potrzeby naszych klientów, dlatego też proponujemy fachowe doradztwo z zakresu odpowiedniego doboru sprzętu, niezbędnego dla prowadzenia Twojej działalności.


Formularz kontaktowy

Wpisz wiadomość i podaj swoje dane, odpowiemy na Twoje pytania…

– pola wymagane