pgn facebook widget

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Masz pytanie? Pn - pt. 8.00 - 16.00 tel. (89) 6700 810 kontakt@pgn.com.pl

0 szt. 0,00

BUDOWNICTWO

Znaleziono 733

Filtrowanie

Flaga
Produkty w promocji
Producent
Cena brutto
od
do
Szukana fraza
Dostępny w magazynie
Kategoria

BUDOWNICTWO

Znaleziono 737 produktów

Akcesoria i dodatki budownicze

Urządzenia do wytwarzania prądu przydają się w wielu miejscach. Jak wskazuje ich nazwa mogą bez problemów wytworzyć odpowiednią dawkę prądu, aby zaspokoić zapotrzebowanie energetyczne niektórych urządzeń. Wśród polecanych produktów są m.in. agregaty prądotwórcze. Są doskonałym wyborem, jeśli chodzi o ekonomiczne źródło zasilania na placach budowy. Jeśli ktoś na co dzień zajmuje się realizowaniem usług budowlanych, powinien jak najszybciej zainwestować w funkcjonalne agregaty.

Produkty budowlane - kompleksowe wyposażenie na placu budowy

Oferowane w sklepie produkty budowlane stanowią kompleksowe wyposażenie każdego placu budowy, więc z pewnością warto przeznaczyć na nie swoje pieniądze. Wśród produktów budowlanych znajdują się np. betoniarki, narzędzia do znaczenia, plandeki, poziomice, przecinarki spalinowe oraz narzędzia do płyt gipsowo-kartonowych. Każdy z tych produktów cechuje się wytrzymałością, trwałością i niezawodnością. To właśnie dzięki nim można skutecznie zrealizować większość powierzonych ekipom budowlanym zadań.

Akcesoria i dodatki budownicze - odpowiednia organizacja pracy

W życiu budowlańca liczy się odpowiednia organizacja pracy, dlatego przydają się mu akcesoria i dodatki budownicze. To najważniejsze wyposażenie każdego pracownika budowlanego. Niezbędne akcesoria to m.in. listwy wibracyjne, kielnie, kleje, kastry budowlane, wiadra, pojemniki, czy też chwytaki. Z takim asortymentem można się udanie przygotować do każdego zadania i mieć pewność, że wykona się je poprawnie, zgodnie ze wszystkimi wymaganiami klientów. To niezwykle istotne, ponieważ zadowolenie klienta przekłada się na późniejsze wypłacenie wynagrodzenia. Proponowane dodatki budownicze są łatwe w obsłudze, poręczne i nie posiadają dużych wymiarów, dlatego w okresie zimowym można je z łatwością przechowywać, np. w swoich warsztatach. Są też bardzo odporne na zmianę temperatury i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu nie trzeba ich często wymieniać, bo cechują się naprawdę długą żywotnością.

Pokaż więcej

Zastosowane filtry: Wyczyść filtry
  • Cena brutto:
    Symbol magazynowy: