pgn facebook widget

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Masz pytanie? Pn - pt. 8.00 - 16.00 tel. (89) 6700 810 kontakt@pgn.com.pl

0 szt. 0,00

BHP i MOTORYZACJA

Znaleziono 530

Filtrowanie

Flaga
Produkty w promocji
Producent
Cena brutto
od
do
Szukana fraza
Dostępny w magazynie
Kategoria

BHP i MOTORYZACJA

Znaleziono 518 produktów

Dodatki do samochodów ciężarowych i osobowych

Dodatki do samochodów osobowych i ciężarowych to niezbędne wyposażenie w wielu pojazdach. W końcu to dzięki takim dodatkom można bez problemów poruszać się własnymi samochodami i mieć pewność, że po drodze nie przydarzą się żadne niebezpieczne sytuacje. Z racji tego tak ważne są produkty BHP Ostróda, w które powinien się wyposażyć praktycznie każdy kierowca firmy budowlanej lub pracownik warsztatu. Mowa tutaj o spodniach roboczych, obuwiu, ochronnikach słuchu, odzieży ostrzegawczej, itd.

Chemia motoryzacyjna - niezbędne płyny oraz akcesoria

Chemia motoryzacyjna stanowi istotny element w wielu samochodach, dzięki czemu można je doprowadzić do stanu używalności, czy też poprawić ich ogólny wygląd. Klientom polecane są m.in. preparaty wielofunkcyjne, płyny do chłodnic, smary, kosmetyki samochodowe, czy też akcesoria zimowe. To dzięki tym produktom każdy podzespół w samochodzie będzie działał bez zarzutów, a kierowca będzie mógł skupić się na bezpiecznej jeździe, nawet w warunkach zimowych.

Dodatki do samochodów osobowych i ciężarowych - idealne do każdego modelu

Proponowane dodatki są idealne praktycznie do każdego modelu auta osobowego oraz ciężarowego. Z racji tego warto się w nie wyposażyć. Przede wszystkim chodzi w tym przypadku o kable rozruchowe, które mogą przydać się kierowcom, gdy akumulator zamontowany w samochodzie odmówi posłuszeństwa i silnik nie będzie chciał się uruchomić. W niektórych przypadkach bywa to bardzo stresujące, np. wtedy, gdy ktoś spieszy się do pracy lub też ma umówione ważne spotkanie na mieście. Z pomocą kabli rozruchowych uda się uruchomić silnik, po czym będzie można wybrać się w zaplanowaną trasę. Wśród dodatków znajdują się też kanistry, prostowniki, czy też zespoły rozruchowe. Każdy kierowca powinien przeanalizować, co jest mu konkretnie potrzebne we własnym samochodzie, a dopiero potem zdecydować się na złożenie zamówienia. Warto mieć komplet dodatków i niczym się nie stresować, zapewniając sobie dodatkowo stuprocentowe bezpieczeństwo.

Pokaż więcej

Zastosowane filtry: Wyczyść filtry
  • Cena brutto:
    Symbol magazynowy: